Korisnik:

Priloženi dokumenti:
UPISI 2017 2018.doc

Naši učenici u Nizozemskoj

Prije nekoliko dana, učenici naše matične i područne škole u Ljubitovici (Anđela Mitar, Marta Ana Špika, Karmen Mitar, Natali Pavković, Danijela Ševo, Lara Muselin, Blaž Višić, Katarina Debak, Josipa Mueslin) kao i tri naše bivše učenice (Antonela Šoda, Anamaria Rapić i Nina Guteša) su uz pratnju nastavnica Vesne Maglice, Jelene Barade, Marije Mule i defektologinje Iris Alajbeg Vukelići posjetili Nizozemsku gdje su išli na poziv škole Wegwijzer Tilburg Reeshof.
Ista škola nam je prošle školske godine (u travnju 2017.g.) u suradnji s PortAgorom (centrom za Europsku suradnju Tilburg) donirala stolove i stolice koji su obogatili ne samo našu školu već i vrtiće u našoj cijeloj lokalnoj zajednici.

Posjet Nizozemskoj je trajao pet dana (13.01. – 17.01.) i osim samog posjeta školi gdje je kroz pjesmu, igru i ples predstavljeno naše mjesto, običaji, kultura kao i turističko-prirodne ljepote, učenici su se sastali s predstavnicima PortAgora te posjetili Amsterdam.

Prilikom posjeta PortAgori Volonterski klub škole je dobio donaciju za nastavak projekta posjete starijim osobama te im se ovim putem još jednom zahvaljujemo.

Osim predstavljanja naše zemlje i druženja, cilj putovanja je bio i dogovor oko mogućeg nastavka započete suradnje i to kroz EU projekte.

Službenom djelu posjete su osim ravnateljice Harriët Van Sprang i njenih suradnika prisustvovali i cijelom projektu dali podršku Veleposlanica RH u Den Haagu (Andrea Gustović-Ercegovac / http://nl.mvep.hr/hr/vijesti-i-najave/suradnja-tilburga-i-opcine-trogir,48329.html ), dogradonačelnica Tilburga gđa. Marcella Hendrikx, predsjednica uprave zajednice OŠ-a u Tilburgu kao i direktor PortAgore Tilburg.

Ovim putem želimo ZAHVALITI svima koji su učenicima omogućili ovo nezaboravno i bogato iskustvo, budući da se cijela ideja realizirala kroz donacije.
Iz naše lokalne zajednice u prvom redu zahvaljujemo:
Općini Seget,
Hotelu Medena
kao i gospođi Viktoriji Kristić koja je osigurala donacije od strane
SEA (South European Airlines d.o.o Trogir),
Sps (Sustainable Planet Solution) & Vercouteren,
Groenlo Only Express d.o.o by Croned i
PortAgore (Centar za Europsku suradnju,Tilburg).

objavio: Ana-Marija Dukan Mustać   datum: 26. 1. 2018.

« Srpanj 2018 »

Ispis statistike od 1. 2. 2015.

Brojač

UDŽBENICI 2014./2015.