Poštovani roditelji, dragi učenici!

Zahvaljujući odluci Vlade Republike Hrvatske, od 9. siječnja svim školarcima će biti osiguran obrok u školi. U sklopu ove inicijative svako dijete ima zakonsko pravo na besplatni obrok, stoga će obrok biti osiguran svim učenicima bez obzira na prethodno izjašnjavanje u anketi. Ovim putem želio bih pozvati na zajedničku odgovornost prema hrani. U slučaju da dijete ne želi jesti osiguran obrok, isti moze spremiti u torbu i ponijeti kući ili ga jednostavno taj dan neće uzeti.

Molim vas, upozorimo djecu da je hranu strogo zabranjeno bacati, kako u školskom okružju, tako i na putu kuci. Djeca koja iz različitih razloga ne mogu konzumirati određenu vrstu namirnica, prema obećanju MZO-a i osnivača, trebala bi imati osiguranu odgovarajuću zamjenu. Molimo sve roditelje ukoliko njihovo dijete iz zdravstvenih ili bilo kojih drugih razloga, ne može ili ne smije konzumirati određenu namirnicu, da se privatnom porukom ili pozivom javi razredniku. Unaprijed zahvaljujem na suradnji i nadam se da ćemo pokazati zajednicku odgovornost prema ovoj inicijativi.

Ravnatelj

Postovani roditelji, dragi ucenici! Zahvaljujući odluci Vlade Republike Hrvatske, od 9. sijecnja svim skolarcima ce biti osiguran obrok u skoli. U sklopu ove inicijative svako dijete ima zakonsko pravo na besplatni obrok, stoga će obrok biti osiguran svim ucenicima bez obzira na prethodno izjasnjavanje u anketi. Ovim putem zelio bih pozvati na zajednicku odgovornost prema hrani. U slucaju da dijete ne zeli jesti osiguran obrok, isti moze spremiti u torbu i ponijeti kuci ili ga jednostavno taj dan nece uzeti. Molim vas, upozorimo djecu da je hranu strogo zabranjeno bacati, kako u skolskom okruzju, tako i na putu kuci. Djeca koja iz različitih razloga ne mogu konzumirati odredjenu vrstu namirnica, prema obećanju MZO-a i osnivača, trebala bi imati osiguranu odgovarajuću zamjenu. Molimo sve roditelje ukoliko njihovo dijete iz zdravstvenih ili bilo kojih drugih razloga, ne može ili ne smije konzumirati odredjenu namirnicu, da se privatnom porukom ili pozivom javi razredniku. Unaprijed zahvaljujem na suradnji i nadam se da cemo pokazati zajednicku odgovornost prema ovoj inicijativi. Ravnatelj

objavio: Ana Marija Dukan Mustać   datum: 10. 1. 2023.

« Svibanj 2024 »